Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon USB Driver İndir Windows ücretsiz Kurulum


Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefonUSB Sürücü İndir Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, XP, Vista 32 & 64 bit için Download.

Yüksek kaliteli tasarım sayesinde tasarımcı Yüksek el sanatı kanıtlamış. asil klasik deri görünümlü arka angedeuteter dikiş liegt das Samsung Galaxy Note 4 ile her zaman rahat ve güvenli bir şekilde el. 

scrapb ooker önemli şeyler hayatınızı her zaman ve her yerde bir yer. sizi en düzenleyicisi ile veri ve içeriğin telefon hayallerinize hiçbir sağlar. 

Galaxy Note 4, Air resimler, videolar ve diğer kolayca bulun ve kategorisieren için den S Pen-komutları olarak scrapb "için dokunun. 

Sadece bir daire çizin ooker veri veya resim ve yeni seçimi Scrapbook. Bu kadar kolay olmamıştı, kişiye özel bir koleksiyon albümü organize etmek. 

S Finder detaylı arama, Galaxy Note 4 veya internette. 

Galaxy Note 4 kaybolması nichts. S Finder kullanarak tüm Galaxy Note 4 dahil handgeschriebene memos ve Internet bulabilir. 

Kolayca basın S Pen-düğme S Finder açmak için, ve ardından arayın anahtar ve/veya tarih için bir başlangıç noktasına aus filtre kullanın, yeri için veya içerik ait özel hediyeler, video, müzik, notlar, belgeler, etkinlikler veya sohbet bulabilirsiniz. ile otomatik olarak depolanan tarih ve etkin yer tanımları kamera, S, koleksiyon albümü ve farklı ses kayıt arayın ve çocuk oyuncağı. 

S Note fikirleri ile hızlı ve kolay toplar ve düzenleyin. notlar alın, hiç olmadığı kadar kolay. S Note yeni notlar kaleme ve mevcut notlar düzenleyin, yeni bir belge oluşturma gerekir. S ile de Ever Note veya Samsung hesabı senkronize olabilir, böylece üzerinde PC veya tablet göstermeyebilir. Grafik-graphische özelliklerinden dolayı hemen profesyonel görünümlü grafikler dönüştürür. Her şey mümkün – S. Easy


Tüm özellikler için yazılım yüklemeniz gereken her şeyi içerir. Bu yazılım koleksiyonu, eksiksiz sürücü, kurulum yazılımı ve isteğe bağlı yazılım setini içerir. İşletim Sisteminizi Uyumlu Seçiniz
Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon USB Driver İndir Windows ücretsiz Kurulum

İşletim Sistemi Windows
 • Windows 10 32 & 64 bit 
 • Windows 8.1 32 & 64 bit 
 • Windows 8 32 & 64 bit 
 • Windows 7 32 & 64 bit 
 • Windows XP 32 & 64 bit 
 • Windows Vista 32 & 64 bi
Sürücü ve Yazılım Windows 
 • Marka Adı: Samsung 
 • Donanım: Samsung Galaxy Note 4 
 • Dosya adı: SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip  
 • Sürüm tarihi: 10 Şubat 2015 
 • Dosya boyutu: 15.3 MB
Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon USB Driver İndir

Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon USB Sürücü İndir Windows 32 bit
sürücü ve yazılım
İndir
Windows 10
Windows 8.1 Windows 8
 İndir 
Windows  7, Windows XP, Windows Vista


Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon USB Sürücü İndir Windows 64 bit
sürücü ve yazılım
İndir
Windows 10
Windows 8.1 windows 8
Windows  7, Windows XP, Windows Vista

0 Response to "Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefon USB Driver İndir Windows ücretsiz Kurulum"

Yorum Gönderme